Magda & Paweł

Ślub Magdy i Pawła miał odstawać od przyjętych standardów ślubno–weselnych, przede wszystkim miał być “na luzie”. Taki też bez wątpienia był. Zacznijmy od tego, że ceremonia i plenerowe wesele odbyły się w Muzeum Młynarstwa, a resztę zobaczycie zaraz sami. Warto, bo będzie radośnie, na luzie, kolorowo, jeżynowo i… na tandemie.

plenerowe przyjecie weselne poznan zdjecie plenerowy slub zdjecie slub w plenerze zdjecie atrakcje dla gosci weselnych zdjecie plenerowy slub poznan zdjecie wesele w ogrodzie zdjecie plenerowy slub zdjecie zdjecia slub w ogrodzie plenrowe przyjecie zdjecie kwiaty miut wiazanka panny mlodej zdjecie goscie weselni zdjecie slub w plenerze zdjecie atrakcje na weselu tatuaze zdjecie przyjecie slubne w plenerze zdjecie portret panny mlodej czerwona suknia slubna portret pan mlody na luzie zdjecie kwiaty & miut zdjecie wiazanka z jazyn jaceksiwko portret panna mloda zdjecie kwiaty & miut zdjecie fryzura panna mloda stylowa panna mloda zdjecie dekoracje stolow weselnych zdjecie kwiaty & miut dekoracje weselne zdjecie slub diy dekoracje fryzura panna mloda dekoracje namiotu weselnego zdjecie wesele w namiocie dekoracje zdjecie eko slub dekoracje weselne zdjecie dekoracje diy stoly weselne zdjecie pies na weselu zdjecie dekoracje stoly weselne zdjecie dekoracje stoly na weselu zdjecie kwiaty & miut dekoracje kwiatowe zdjecie dekoracje stol wesele zdjecie slub w plenerze zdjecie pan mlody krotkie spodnie slub w plenerze muzeum mlynarstwa zdjecie jaceksiwko slub plenerowy zdjecie cermonia slubna na zewnatrz zdjecie slub w ogrodzie zdjecie czytanie na slubie zdjecie goscie ceremonia slubna w plenerze zdjecie para mloda ceremonia slubna goscie weselni zdjecie plenerowy slub cywilny poznan zdjecie para mloda ceremonia cywilna zdjecie przysiega ceremonia slubna plener zdjecie goscie weselni slub w plenerze zdjecie przysiega malzenska zdjecie swiadkowa na slubie zdjecie ceremonia na powietrzu slub zdjecie swiadkowa panna mloda zdjecie para mloda na ceremonii cywilny slub plenerowy zdjecie atrakcje na wesele tatuaze zdjecie tatuaze na weselu zdjecie tatuaz weselny zdjecie panna mloda wesele zdjecie obiad weselny zdjecie slodki stol na weselu zdjecie bufet na weselu zdjecie dziadek na weselu zdjecie przyjecie weselne zdjecie przemowa na weselu zdjecie etykietki dla gosci weselnych zdjecie portret goscie weselni przyjecie slubne zdjecie wesele w namiocie zdjecie para mloda wesele w namiocie zdjecie prezent na slub od znajomych pary mlodej goscie weselni plenerowe wesele prezent slubny od znajomych tandem atrakcje weselne goscie zdjecie plenerowe wesele na luzie zdjecie wesele w ogrodzie zdjecie jaceksiwko atrakcje weselne dla gosci zdjecie taniec na weselu w namiocie pierwszy taniec zdjecie atrakcje gry dla gosci na weselu atrakcje weselne zdjecie ogrodowe wesele zdjecie jacek siwko sesja plenerowa zdjecie jaceksiwko sesja slubna zdjecie jacek siwko plenerowa sesja para mloda zdjecia pary mlodej sesja zdjecie jacek siwko sesja w plenerze zdjecie sesja pary mlodej zdjecie romantyczna fotografia slubna jaceksiwko naturalne zdjecia slubne atrakcje dla gosci wesele zdjecie atrakcje gry weselne zdjecie wesele plenerowe zdjecie atrakcje gry weselne zabawy zdjecie zabawy weselne zdjecie wesele w ogrodzie zabawy dla gosci zdjecie

Chyba każdy fotograf ślubny marzy o takich ślubach, piknikowa atmosfera towarzysząca od samego początku do późnego wieczora, sprawiła, że fotografię ślubną można traktować jako czystą przyjemność a nie pracę. Były tatuaże, czerwony tandem, zabawy wymagające aktywności fizycznej. Koniecznie zatrzymajcie się też chwilę przy zdjęciu bukietu z jeżyn (okazuje się, że jest odmiana bez kolców!) został wykonany przez wspaniałą kwiaciarnię Kwiaty & Miut z Poznania. Pomysł z wykorzystaniem jeżyn w miejsce tradycyjnych kwiatów jest wyjątkowo oryginalny i pasował idealnie do stylizacji Magdy. Podobnie jak śmiała inicjatywa Pawła, który postanowił zawrzeć związek małżeński w krótkich spodenkach. Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak niezwykłym dniu, chcielibyśmy by podobnych wydarzeń w Polsce było u nas jak najwięcej.

Ślub Magdy i Pawła w swoim założeniu miał być wydarzeniem wyjątkowo oryginalnym. Miał odstawać od przyjętych standardów, przede wszystkim miał być „na luzie” 🙂 Taki też bez wątpienia był, zorganizowany niedaleko Poznania, w miejscowości o wdzięcznej nazwie Jaracz, w Muzeum Młynarstwa. Magda z Pawłem szukając miejsca na wesele odwiedzili niejedno forum ślubne aż w końcu  wpadł im do głowy oryginalny pomysł plenerowego przyjęcia. Fotograf ślubny nie może wymagać więcej od losu. Ślub plenerowy to przecież spełnienie marzeń, dostarcza wiele niesamowitych okazji do zdjęć. Fantastyczna, piknikowa atmosfera towarzyszyła nam od początku – gdy fotografowaliśmy detale przygotowane przez naszą Parę Młodą, aż do późnego wieczora, gdy goście bawili się w środku namiotu ustawionego niedaleko zabytkowego młyna. Były tatuaże, czerwony tandem, zabawy wymagające aktywności fizycznej tudzież sporej siły, a przede wszystkim była świetna pogoda i panowała naprawdę piknikowa atmosfera. Przyznajemy się bez bicia, że śmiała inicjatywa Pana Młodego, który postanowił zawrzeć związek małżeński w krótkich spodenkach bardzo nas zaskoczyła i baliśmy się co na to powie pani urzędnik udzielająca ślubu.

 

Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak niezwykłym dniu, chcielibyśmy by podobnych wydarzeń w Polsce było jak najwięcej. Do fotografii dołączamy wideo, w którym zobaczycie zdjęcia z plenerowego ślubu Magdy i Pawła połączone z muzyką, czyli coś co lubimy pokazywać najbardziej. Jak widzicie wcale nie trzeba szukać sali weselnej czy lokalu na bankiet w okolicach Poznania, bo namiot można rozbić dosłownie wszędzie. Zresztą kluczem do sukcesu są naszym zdaniem właściwe dekoracje, a skoro o nich mowa to polecamy Wam nasz poradnik ślubny.

SHARE

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Related Posts
Featured
Paula i Paweł • wzruszający ślub na Żuławach
DOROTA I KUBA – CEDRY WIELKIE
jacek siwko fotografia ślubna zdjęcie
Emilia & Erik