Cześć, nazywamy się Jacek i Kasia Siwko. Pracując razem tworzymy markę Naturalna Fotografia Ślubna – Jacek Siwko. Prywatnie jesteśmy małżeństwem oraz rodzicami małej Zuzanny i jeszcze mniejszej Hanny. Miłość i rodzina są dla nas bezcenne. Zdjęcia ślubne łączą te dwie wartości w jedną całość i za to właśnie kochamy naszą pracę. PS. Gdy dzieci są chore to Kasię zastępuje Krzysiek – brat Jacka. Jak widać jesteśmy firmą rodzinną.


Naturalna Fotografia Ślubna – Jacek Siwko


Czy znacie już datę i miejsce swojego wesela? Jeśli tak to super! Wygląda na to, że będziemy mogli Wam w czymś pomóc.

Gdzie pracujemy?

Wystarczy zajrzeć na nasz blog: fotografujemy śluby i wesela w całym kraju i zagranicą. W Polsce najczęściej odwiedzane przez nas miasta to: Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Sopot (czyli Trójmiasto i województwo pomorskie), Poznań, Olsztyn + całe Mazury oraz Białystok. Bardzo dużo podróżujemy dlatego dojazd nawet najbardziej odległe miejsce (Śląsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Zakopane etc.) nie jest dla nas problemem.

Na pewno zdążyliście odwiedzić już pół Internetu zastanawiając się, którego z fotografów wybrać na swój ślub. Niczego nie sugerujemy, ale jeśli lubicie naturalne zdjęcia to mamy dla Was dobrą wiadomość. Trafiliście na właściwą stronę! Fotografia ślubna to inwestycja na lata, więc warto podjąć dobrą decyzję przy wyborze fotografa. Zdjęcia są przekazywane z pokolenia na pokolenie, dlatego wiemy jak ważne jest to by były autentyczne.

Zapowiada się, że spędzicie u nas trochę czasu, dlatego poczujcie się jak u siebie w domu i dajcie się wciągnąć w historie miłosne opowiadane przez nas na blogu.

Wśród prezentowanych przez nas zdjęć znajdziecie sesje ślubne, narzeczeńskie oraz fotografie ślubne z pięknych ceremonii fotografowanych przez nas w Polsce oraz zagranicą (Szwecja, Austria, Norwegia).

Wykorzystujemy naturalne światło i minimalną korektę komputerową. Chcemy by na zdjęciach ślubnych czy narzeczeńskich widać było Waszą prawdziwą osobowość. Nie pozujemy na sesjach, choć dajemy wskazówki.

Podczas fotografowania koncentrujecie się na sobie nawzajem a nie na fotografach. Zależy nam byście byli sobą, bez konieczności stresowania się przed obiektywem. Interesuje nas to co do siebie czujecie, jest to główny temat naszych zdjęć.


Ponadczasowość na zdjęciach

Uwielbiamy naturalność ponieważ to jedyna rzecz, która naprawdę jest ponadczasowa. Tę cechę powinna mieć naszym zdaniem dobra fotografia ślubna. Mody są fajne, ale przemijają. Wybierając nas decydujecie się nie tylko na naturalne zdjęcia, ale przede wszystkim na miło spędzony czas – tylko w fajnej atmosferze powstają ładne zdjęcia. Podczas fotografowania będziecie mieli okazję zapomnieć o całym świecie i odkryć w sobie lub przypomnieć to co jest istotne dla Was jako Pary.

Sesja narzeczeńska

Czy pamiętacie Wasze pierwsze spotkanie? Uczucia, które towarzyszyły Wam na pierwszej randce? Sesja zaręczynowa w naszym towarzystwie jest świetną okazją by przenieść się w czasie i znów poczuć motyle w brzuchu. Często zapominamy o tym co dla nas ważne i dopiero ślub lub zdjęcia narzeczeńskie są okazją by do tego wrócić. Chcemy dać Wam fotografie, które będą przypominać nie tylko ślub czy wesele, ale właśnie czas narzeczeństwa. Współpraca z nami jest jak gra, razem przechodzimy przez kolejne etapy, dlatego sesje zaręczynowe są dla nas tak samo ważne jak fotografia ślubna – są częścią opowiadanej przez nas historii. Przygotowaliśmy dla Was specjalny artykuł o sesji narzeczeńskiej, serdecznie polecamy jeśli chcecie dowiedzieć się dlaczego warto zdecydować się na takie zdjęcia: Sesja narzeczeńska – 15 powodów, szczególnie jeśli zależy Wam na znalezieniu czegoś co może być sposobem podziękowania dla rodziców (jeden z 15 powodów).

Sesja ślubna

W cenie naszego reportażu proponujemy Wam sesję fotograficzną w dniu ślubu i wesela. Istnieje możliwość zamówienia osobnej sesji plenerowej w innym dniu.

Zatem:

Jeśli poświęcicie nam około 30 minut Waszego czasu w dniu ślubu to z pewnością otrzymacie obok reportażu także wspaniałe zdjęcia plenerowe.

Preferujemy sesję w dniu ślubu ponieważ emocje, które towarzyszą Wam w tym czasie są nie do opisania. Wspaniale widać je wówczas na zdjęciach z sesji plenerowej, która jest jedną z niewielu chwil, w której możecie pobyć ze sobą sam na sam. Takie chwile są niezwykle cenne w dniu Waszego święta.

Cennik:

Informacje o cenach fotografii ślubnych i sesji narzeczeńskich znajdują się w zakładce: Oferta. Pełny cennik naszych usług, w tym ceny albumów wyślemy Wam już na pocztę e-mail.

Wasza historia to coś więcej niż słowa. To zdjęcia, które już na zawsze pozostaną najcenniejszą pamiątką w rodzinnych zbiorach! Mamy nadzieję, że fotografia ślubna w naszym wydaniu jest tym co chcielibyście mieć w swojej kolekcji.

PS. Na sam koniec zostawiliśmy informację czysto techniczną. W menu naszej strony internetowej znajdują się wszystkie najważniejsze linki do działów takich jak blog, oferta, o nas, opinie czy kontakt. Jeśli szukacie czegoś innego takiego jak na przykład FAQ – (lista najważniejszych pytań do fotografów ślubnych) – to polecamy Wam skorzystanie z odnośników znajdujących się tu: mapa strony. W ten sposób dotrzecie do potrzebnych informacji o wiele szybciej. Życzymy miłego czytania i oglądania zdjęć. Czekamy na informacje związane z planowanym przez Was ślubem.

Kasia i Jacek Siwko


Poradnik dla fotografów

Na sam koniec postanowiliśmy zwrócić się do fotografów ślubnych bo wiemy, że też odwiedzacie naszą stronę. W menu znajdziecie dział przygotowany specjalnie dla Was. Polecamy zacząć lekturę od najważniejszego tekstu jakim jest poradnik: Fotografia Ślubna od A do Z, w którym krok po kroku wytłumaczyliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pracy w tej branży. Mamy nadzieję, że porady z bloga Dla Fotografów pomogą w rozwoju Waszych firm fotograficznych.