Magda & Paweł

Ślub Magdy i Pawła miał odstawać od przyjętych standardów ślubno–weselnych. Miał być “na luzie” i taki też bez wątpienia był. Zacznijmy od tego, że ceremonia i plenerowe wesele odbyły się w Muzeum Młynarstwa niedaleko Poznania. W kilku słowach można by to podsumować w ten sposób: radośnie, na luzie, kolorowo, jeżynowo i… na tandemie. Chociaż opowieść nie powinna zaczynać się od podsumowań…

plenerowe przyjecie weselne poznan zdjecie

W cieniu wiatraka, na gości czekały koce i maty, rozłożone na świeżo ściętej trawie.

plenerowy slub zdjecie slub w plenerze zdjecie

Dress code obowiązujący w dniu ślubu Magdy i Pawła również odbiegał od tego co można zaobserwować normalnie fotografując śluby. Na szczęście przed tym weselem dostałem szczegółowe instrukcje i mogłem dostosować moją muchę do tego typu przyjęcia.

atrakcje dla gosci weselnych zdjecie plenerowy slub poznan zdjecie wesele w ogrodzie zdjecie plenerowy slub zdjecie

Chyba każdy fotograf ślubny marzy o takich ślubach, piknikowa atmosfera towarzysząca od samego początku do późnego wieczora, sprawiła, że fotografowanie można traktować jako czystą przyjemność a nie pracę. Były tatuaże (na szczęście zmywalne), czerwony tandem, zabawy wymagające aktywności fizycznej. Koniecznie zatrzymajcie się też chwilę przy zdjęciu bukietu z jeżyn (okazuje się, że jest odmiana bez kolców!) został wykonany przez kwiaciarnię Kwiaty & Miut z Poznania. Pomysł z wykorzystaniem jeżyn w miejsce tradycyjnych kwiatów jest super i pasował idealnie do stylizacji Magdy. Podobnie jak śmiała inicjatywa Pawła, który postanowił wystąpić w krótkich spodenkach.

zdjecia slub w ogrodzie plenrowe przyjecie zdjecie kwiaty miut wiazanka panny mlodej zdjecie goscie weselni zdjecie slub w plenerze zdjecie atrakcje na weselu tatuaze zdjecie przyjecie slubne w plenerze zdjecie portret panny mlodej czerwona suknia slubna portret pan mlody na luzie zdjecie kwiaty & miut zdjecie wiazanka z jazyn jaceksiwko portret panna mloda zdjecie kwiaty & miut zdjecie fryzura panna mloda stylowa panna mloda zdjeciedekoracje stolow weselnych zdjecie kwiaty & miut dekoracje weselne zdjecie slub diy dekoracje fryzura panna mloda dekoracje namiotu weselnego zdjecie wesele w namiocie dekoracje zdjecie eko slub dekoracje weselne zdjecie dekoracje diy stoly weselne zdjecie pies na weselu zdjecie dekoracje stoly weselne zdjecie dekoracje stoly na weselu zdjecie kwiaty & miut dekoracje kwiatowe zdjecie dekoracje stol wesele zdjecie slub w plenerze zdjecie pan mlody krotkie spodnie slub w plenerze muzeum mlynarstwa zdjecie jaceksiwko slub plenerowy zdjecie cermonia slubna na zewnatrz zdjecie slub w ogrodzie zdjecie czytanie na slubie zdjecie goscie ceremonia slubna w plenerze zdjecie para mloda ceremonia slubna goscie weselni zdjecie plenerowy slub cywilny poznan zdjecie para mloda ceremonia cywilna zdjecie przysiega ceremonia slubna plener zdjecie goscie weselni slub w plenerze zdjecie przysiega malzenska zdjecie swiadkowa na slubie zdjecie ceremonia na powietrzu slub zdjecie swiadkowa panna mloda zdjecie para mloda na ceremonii cywilny slub plenerowy zdjecie atrakcje na wesele tatuaze zdjecie tatuaze na weselu zdjecie tatuaz weselny zdjecie panna mloda wesele zdjecie obiad weselny zdjecie slodki stol na weselu zdjecie bufet na weselu zdjecie dziadek na weselu zdjecie przyjecie weselne zdjecie przemowa na weselu zdjecie etykietki dla gosci weselnych zdjecie portret goscie weselni przyjecie slubne zdjecie wesele w namiocie zdjecie para mloda wesele w namiocie zdjecie prezent na slub od znajomych pary mlodej goscie weselni plenerowe wesele prezent slubny od znajomych tandem atrakcje weselne goscie zdjecie plenerowe wesele na luzie zdjecie wesele w ogrodzie zdjecie jaceksiwko atrakcje weselne dla gosci zdjecie taniec na weselu w namiocie pierwszy taniec zdjecie atrakcje gry dla gosci na weselu atrakcje weselne zdjecie ogrodowe wesele zdjecie jacek siwko sesja plenerowa zdjecie jaceksiwko sesja slubna zdjecie jacek siwko plenerowa sesja para mloda zdjecia pary mlodej sesja zdjecie jacek siwko sesja w plenerze zdjecie sesja pary mlodej zdjecie romantyczna fotografia slubna jaceksiwko naturalne zdjecia slubne atrakcje dla gosci wesele zdjecie atrakcje gry weselne zdjecie wesele plenerowe zdjecie atrakcje gry weselne zabawy zdjecie zabawy weselne zdjecie

Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tak niezwykłym dniu. Jak widzicie wcale nie trzeba szukać sali weselnej czy lokalu na bankiet, bo namiot można rozbić dosłownie wszędzie. Zresztą kluczem do sukcesu jest odpowiednio wczesne rozpoczęcie przygotowań. Dobrze też zaglądać po inspiracje na blogi ślubne.

wesele w ogrodzie zabawy dla gosci zdjecie

SHARE

Related Posts
Featured
Justyna & Darragh
Joanna & Ricky
Villa Park Julianna