Magdalena & Mariusz

W zasadzie ten proceder trwa już około 4 lat – chodzi o to, że staram się rozkochiwać moje pary w pięknie mazurskiej przyrody. Nie uważam, że inne części naszego wspaniałego kraju nie zasługują na uwagę, ale jest coś wyjątkowego w Mazurach. Coś, dzięki czemu dałem namówić się na przeprowadzkę w te strony. Ok, nie trzeba mnie było wcale namawiać, ale na potrzeby bloga musiałem tak napisać.

Sesja na Mazurach

Cieszę się więc z każdej kolejnej sesji, która miejsce w tej magicznej krainie.

piekno przyrody mazury okolice szczytnajaceksiwko mazury sesja narzeczenskamazury zdjecie las

Magdalena i Mariusz pobierają się podobnych okolicznościach przyrody (Bory Tucholskie), ale udało mi się namówić ich by sesja narzeczeńska odbyła się w okolicach Szczytna, które mijam za każdym razem kiedy jadę z Mazur w stronę Bydgoszczy, w której na co dzień mieszkają bohaterowie dzisiejszych zdjęć.

jacek siwko sesja mazury lasmazury zdjeciejaceksiwko sesja narzeczenska zdjeciemazury szczytno las zdjecie

Zawsze podczas sesji mam czas na rozmowy, więc i tym razem skorzystałem z możliwości i zapytałem Mariusza dlaczego zakochał się właśnie w Magdalenie. Opowiedział mi: „to proste, jest najpiękniejsza, najmądrzejsza, najcudowniejsza i ma takie samo poczucie humoru co ja, może nawet jeszcze czarniejsze…”.

Potwierdzam w 100 % tę część z poczuciem humoru, dawno się tyle nie śmiałem co na sesji z M & M. Nie należę do ponuraków, ale przy tej parze żartownisiów każdy się chowa.

siwko sesja narzeczenska zdjeciemazury zdjecie las szczytno

Koniecznie muszę też przedstawić cichego bohatera sesji jakim był w tym dniu Nioki. Dzielnie znosił dość wysoką temperaturę, w takim futrze to nie takie proste…

sesja narzeczenska para z psem zdjeciejaceksiwko sesja w lesiesesja zareczynowa siwko zdjeciesesja zareczynowa zdjecie w lesie mazurymazurska przyroda w lesie zdjeciesesja narzeczenska zdjeciemazurski las okolice szczytnasiwko sesja narzeczenska mazury zdjeciejacek siwko sesja narzeczenska mazuryfotografia z sesji narzeczenskiej mazury siwkojaceksiwko fotografia z sesji zareczynowej mazuryjaceksiwko sesja narzeczenska zdjecie mazuryszyszka zdjecie z sesji narzeczenskiej mazurysesja pary mazury fotografiasiwko sesja narzeczenska mazury las zdjeciesesja dla pary mazury zdjeciesesja zareczynowa zdjeciesesja narzeczenska w lesie jacek siwko

Mazurska przyroda za każdym razem zaskakuje mnie czymś nowym. Tym razem były to całe stada motyli, niesamowity widok.

mazury sesja w lesie zdjecieprzyroda na mazurach zdjeciejaceksiwko sesja zareczynowa zdjeciesesja w lesie zdjeciejaceksiwko sesja narzeczenska w lesie mazury zdjeciesiwko sesja w lesie mazury zdjeciejaceksiwko sesja w lesie zdjecie mazurysiwko sesja zareczynowa zdjeciejaceksiwko zdjecia zareczynowe mazurysesja zdjeciowa na mazurach siwkojaceksiwko fotografie z sesji narezczenskiej w mazurskim lesiesesja w lesie okolice szczytna siwkosesja fotograficzna szczytno mazury zdjeciesesja narzeczenska mazurysesja fotograficzna na mazurach zdjeciejacek siwko sesja w lesie zdjeciesesja narzeczenska w naturze mazury zdjeciesesja zareczynowa zdjeciesesja narzeczenksa w lesie zdjecie

SHARE
Mari : 14:57 lipiec 31, 2017 Odpowiedz
Piekna sesja:) a lasy koło Szczytna uwielbiam:)
    Jacek Siwko : 19:51 wrzesień 17, 2017 Odpowiedz
    Marysiu, ja te Mezurskie lasy pokochałem tak mocno, że chciałbym już zawsze tu mieszkać. Mam nadzieję, że Pan Bóg pozwoli :)

Related Posts
Featured
Jacek Siwko photography
Ewelina & Filip
Karolina & Marek – Przechowalnia Marzeń
kolorowa wiązanka ślubna zdjęcie
Czarny Las