Julia & Alex

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Julii i Alexa można opisać jednym słowem – SZCZĘŚLIWE! Sesje narzeczeńskie w ogóle mają to do siebie, że są zawsze radosne, ale tym razem mamy dla Was coś wyjątkowego. Julia i Alex nie przestają się uśmiechać w ogóle. No dobrze, jest jedno zdjęcie (a nawet 1 i pół), na którym się nie śmieją i tu zadanie specjalne dla Was – znajdźcie je! A na poważnie to chciałoby się napisać – takiej miłości życzymy wszystkim. Ich historia sięga jeszcze dziecięcych wspomnień i tak już zostało, że nie mogą się od siebie odkleić. Są swoimi przeciwieństwami jeśli chodzi o temperament i dzięki temu wspaniale się uzupełniają. Alex jest ostoją spokoju dla zabieganej Julii, którą podziwiamy bo zdaje się, że jest mistrzynią organizacji!

sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (0)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (1)

Jesteśmy bardzo szczęśliwi (to zaraźliwe kiedy jest się w ich towarzystwie!), że będziemy fotografować ślub Julii i Alexa w Poznaniu już za rok. Ta sesja narzeczeńska to była wspaniała możliwość podsumowania tego wyjątkowego czasu po zaręczynach, a przy okazji nasza fantastyczna para miała okazję zobaczyć jak to jest kiedy stoi się przed naszymi obiektywami. Jak sami powiedzieli nam po sesji – teraz już w ogóle nie stresują się zdjęciami ślubnymi. A my nie możemy doczekać się już kiedy będziemy fotografować ich w tym wyjątkowym dniu.

sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (2)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (3)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (4)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (5)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (6)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (9)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (8)

Jeśli planujecie zamówić sesję narzeczeńską zastanówcie się nad odpowiednim terminem. Sesje narzeczeńskie latem na rok lub ponad rok przed ślubem to dobry pomysł. Natomiast jeśli chcielibyście zmienić trochę klimat zdjęć tak, by zdjęcia ślubne różniły się wyraźnie od tych z sesji narzeczeńskiej, możecie także umówić się na zdjęcia zimą.

sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (10)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (11)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (12)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (13)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (14)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (15)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (16)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (17)

Sesję narzeczeńską Julii i Alexa zrealizowaliśmy w uroczym i cichym zakątku Poznania, gdzie jeszcze jako studenci lubiliśmy przychodzić na spacery. Jest to trochę sentymentalne miejsce dla nas i mamy nadzieję, że dzięki zdjęciom i doświadczeniu z tej sesji, również Julia i Alex będą mieli dobre wspomnienia z tą częścią miasta.

sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (18)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (19)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (20)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (21)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (22)

W tym miejscu chcieliśmy też podziękować mamie Julii, która jeśli dobrze zrozumieliśmy,która pomogła naszej parze w podjęciu decyzji w sprawie zdjęć narzeczeńskich. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – każdy wie, że rodzice najbardziej lubią oglądać na zdjęciach właśnie swoje kochane dzieci 🙂 Jeśli zastanawialiście się jaki prezent możecie wręczyć swoim najbliższym w dniu wesela, może właśnie album z sesji narzeczeńskiej jest dobrym pomysłem na takie podziękowania.

sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (23)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (24)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (27)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (28)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (29)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (31)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (32)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (33)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (34)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (35)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (36)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (37)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (38)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (41)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (42)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (43)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (44)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (45)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (46)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (47)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (48)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (49)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (50)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (51)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (52)sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (53)

Nie możemy doczekać się już tego wyjątkowego ślubu! Dziękujemy Wam kochani za tę wspaniałą sesję narzeczeńską! Koniec końców upał chyba dobrze na Was działa 🙂

sesja narzeczeńska poznań naturalne zdjęcia siwko (54)

SHARE
szymon : 23:38 październik 30, 2015 Odpowiedz
Super sesja. Zdradzicie co to za miejsca? Ogladam zdjecia i za nic nie moge rozkminic miejscowki. Moze to okolice katedry poznańskiej? Pozdrawiam
    Jacek Siwko : 08:13 październik 31, 2015 Odpowiedz
    Hej Szymonie! Dziękujemy za mile słowa :) Jak widzisz nie musimy nawet "zdradzać co to za miejsce" bo widać to na zdjęciach i sam idealnie to rozkminiłeś :) To Ostrów Tumski. Dla nas wyjątkowe miejsce z kilku względów, a myślę, że teraz także dla Julii i Alexa :)

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Related Posts
Featured
jaceksiwko photography warszawa sesja
Adriana & Paweł
Weronika & Szymon
Justyna & Darragh